REALFINANC

Realfinanc nabízí špičkové služby v oblasti zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Kromě realitních služeb poskytujeme také kvalifikované finanční poradenství všem, kteří hledají co nejlepší řešení, jak optimálně financovat nákup nemovitosti.

V rámci realitních služeb nemovitost také přímo vykupujeme. Tím Vás zbavíme starostí s hledáním vhodného kupujícího. Díky bohatým zkušenostem s převody nemovitostí probíhají jednotlivé transakce hladce a rychle.

Naši realitní makléři jsou nezávislí odborníci s mnohaletou praxí. Mají vynikající přehled a znalosti o trhu s realitami v Brně a okolí. Dokonale se orientují v právních normách a předpisech upravujících otázky nákupu a prodeje nemovitostí. Práce je jejich vášní. Díky profesionálnímu jednání, individuálnímu přístupu a maximální snaze společně najít řešení byla se službami realitních makléřů firmy Realfinanc nadmíru spokojena již celá řada klientů.

 

Jako součást finančního poradenství zajistíme kompletní servis od odhadu ceny nemovitosti až po vyřízení hypotéky. Naši finanční poradci nepřetržitě sledují vývoj na trhu s hypotékami, takže jsou schopni navrhnout několik variant financování. V závislosti na potřebách a požadavcích klientů pak pomohou vybrat ideální řešení.

Společnost Realfinanc spolupracuje s několika bankami, což nám umožňuje nabídnout klientům široké spektrum možností financování pořízení nového bytu či domu. Díky novým zákazníkům, které bankám pravidelně a dlouhodobě přivádíme, jsme schopni vyjednat velmi výhodné hypotéční podmínky. Našim klientům tak můžeme zaručit jednu z nejnižších úrokových sazeb na trhu.

 

Zajistíme vám kompletní realitní servis, zahrnující tyto služby:

  • inzerci vaší nemovitosti na realitních serverech, webových stránkách a v tištěné podobě
  • právní servis – budoucí kupní smlouvu a kupní smlouvu, vklad na katastr nemovitostí, zajištění daně z nemovitosti, předání předávacího protokolu k nemovitosti, úschova peněz
  • poradenství v oblasti realitního trhu
  • finanční poradenství
  • zprostředkování hypotéky
  • zprostředkování stavebního spoření
  • výkup nemovitostí a jejich oddlužení
  • ocenění vaší nemovitosti